Zajmujemy się kalibracją urządzeń drukujących i monitorów.

 

Jeśli nie jesteś zadowolony z kolorów na wydrukach, a twój monitor pokazuje rozbieżne kolory potrzebujesz rzetelnie  wykonanej kalibracji.

Wydając kilka tys. zł na monitor czy drukarkę można zostać zawiedzionym rezultatami pracy które wynikają z braku zgodności z kolorystyką wzorcową.  CMM jest podstawą w profesjonalnych zastosowaniach, lecz wśród użytkowników  domowych poszukujących prawidłowych kolorów cieszy się coraz większą popularnością. Przyjmuje się że tylko najnowsze profesjonalne modele drukarek i monitorów posiadają przyzwoitą kalibracje fabryczną i to wyłącznie w zestawieniu z oryginalnymi papierami i tuszami. W zastosowaniach amatorskich kalibracja ma zastosowanie i  przynosi sporą poprawę w odwzorowaniu kolorów. Wykonujemy profesjonalnie kalibracje w cenie dla każdego.

Wykonujemy profile także na podłożach trudnych jak ceramika, tkanina, płótno, papiery fotograficzne  na oryginalnych jak i zamiennych mediach.

Poza kalibracją oferujemy również niezbędną wiedzę potrzebną do pracy z kolorem i profilami nabytą podczas kilkunastoletniej pracy w jednej z największej drukarni opakowań w Polsce.

Zapraszam  – Marcin 

 

 

 

Współpracujemy z:

 

wig_drukarnia_zywiecobsessive_logotypeRaspberry Cloud StudioEwa Partyka StudioFotografia ślubny BielskoBeata Wielgos DesignFotograf Katowice